TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS400M-36/AX5 2 Output 36V dc, 6.94A, 400 W, Input 85V ac to 264V ac
RS Stok Numarası: 209-5787Marka: TDK-LambdaÜretici Parça Numarası: CUS400M-36/AX5
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
36V dc
Çıkışların Sayısı
2
Montaj Tipi
Panel Kutusu
Güç
400W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
6.94A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Uzunluk
198mm
Derinlik
198mm
Ağırlık
440g
Genişlik
128 mm
Standartlar/Onaylar
Verimlilik
90%
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Seri
CUS400M
Çıkış Akımı
6.94A
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac
Menşe
United Kingdom
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
36V dc
Çıkışların Sayısı
2
Montaj Tipi
Panel Kutusu
Güç
400W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
6.94A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Uzunluk
198mm
Derinlik
198mm
Ağırlık
440g
Genişlik
128 mm
Standartlar/Onaylar
Verimlilik
90%
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Seri
CUS400M
Çıkış Akımı
6.94A
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac