TE Connectivity 55A1111-22-9-9, Tek Damarlı, 100m Zorlu Ortam Teli, Alev Geciktirici, 22 AWG, 600 V
RS Stok Numarası: 918-5254Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: 55A1111-22-9-9
Ürün Tipi
Hook Up Wire
Kılıf Rengi
Beyaz
Amerikan Tel Ölçer
22AWG
Çekirdek Telleri
0.089 mm²
Kablo Uzunluğu
100m
Dış Çap
2.03mm
Gerilim
600V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İletken Malzemesi
Bakır
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Standartlar/Onaylar
MIL-STD-681
Kılıf Malzemesi
Ethylene Tetrafluoroethylene, Fluoropolymer
Yangın Davranışı
Alev Geciktirici
Seri
55A
Ürün Ayrıntıları
Type 55®
Type 55® wire is insulated with modified radiation cross-linked ETFE polymer. The dual wall Airframe construction of type 55® wire is used on numerous aircraft programmes. Also for industrial applications where high temperature rating is required. Dual wall has a 0.25mm total wall thickness & a contrasting core colour (blue) to act as a damage indicator.
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Hook Up Wire
Kılıf Rengi
Beyaz
Amerikan Tel Ölçer
22AWG
Çekirdek Telleri
0.089 mm²
Kablo Uzunluğu
100m
Dış Çap
2.03mm
Gerilim
600V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İletken Malzemesi
Bakır
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Standartlar/Onaylar
MIL-STD-681
Kılıf Malzemesi
Yangın Davranışı
Alev Geciktirici
Seri
55A
Ürün Ayrıntıları
Type 55®