TE Connectivity 99M0111-16-5, Tek Damarlı, 100m Zorlu Ortam Teli, 1,31 mm², 16 AWG, 600 V, 19 Telli
RS Stok Numarası: 918-5260Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: 99M0111-16-5
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Çekirdek Telleri
0.089 mm²
Kılıf Malzemesi
Polyester
Ürün Ayrıntıları
Type 99M®
Standards
Def Stan 61-12 Part 18 Issue 5 Type 1
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Çekirdek Telleri
0.089 mm²