TE Connectivity 3.3 kΩ Wirewound Resistor 14 W 5 % C143K3JL
RS Stok Numarası: 666-1648Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: C143K3JL
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
3.3kΩ
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
14W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Tepsi
Gerilim
650 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
C14
Otomotiv Standardı
NO
Pim Sayısı
2
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
8.5 mm
Uzunluk
53.5mm
Çap
8.5 mm
Sıcaklık Katsayısı
±90 ppm/°C
Menşe
India
Ürün Ayrıntıları
C14 Series 14W, Axial
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Welwyn 3,3kΩ Tel Sargılı Direnç, ±5%, Aksiyel, ±200ppm/°C, 14W
Teklif İsteyinizEach (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
1.734,40 TL
346,88 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
2.081,28 TL
416,256 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 95346,88 TL1.734,40 TL
100 - 245228,864 TL1.144,32 TL
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
3.3kΩ
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
14W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Tepsi
Gerilim
650 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
C14
Otomotiv Standardı
Pim Sayısı
2
Standartlar/Onaylar
Genişlik
8.5 mm
Uzunluk
53.5mm
Çap
8.5 mm
Sıcaklık Katsayısı
±90 ppm/°C
Menşe
India
Ürün Ayrıntıları
C14 Series 14W, Axial