TE Connectivity 1 Ω Wirewound Wirewound Resistor 10 W 0.05 % EP10WSS1K0JBB
RS Stok Numarası: 272-2415Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP10WSS1K0JBB
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
Ürün Tipi
Kablo Sarılı Direnç
Güç Değeri
10W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
0.05%
Ambalaj
Çanta ve Kutu
Gerilim
500 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
NO
Paket/Kılıf
1000
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Uzunluk
39.5mm
Çap
8.5 mm
Kablo Çapı
0.75mm
Menşe
Thailand
68,22 TL
68,22 TL Each (KDV Hariç)
81,86 TL
81,86 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
68,22 TL Each (KDV Hariç)
81,86 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Direnç
Ürün Tipi
Kablo Sarılı Direnç
Güç Değeri
10W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
0.05%
Ambalaj
Çanta ve Kutu
Gerilim
500 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
NO
Paket/Kılıf
1000
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Uzunluk
39.5mm
Çap
8.5 mm
Kablo Çapı
0.75mm