TE Connectivity 4.7 Ω Wirewound Wirewound Resistor 10 W 0.05 % EP10WSS4R7JBB
RS Stok Numarası: 272-2441Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP10WSS4R7JBB
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
4.7Ω
Ürün Tipi
Kablo Sarılı Direnç
Güç Değeri
10W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
0.05%
Ambalaj
Çanta ve Kutu
Eksenel/Radyal
Eksenel
Gerilim
500 V
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
NO
Paket/Kılıf
1000
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
39.5mm
Çap
8.5 mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Kablo Çapı
0.75mm
Menşe
Thailand
71.744,00 TL
71,744 TL Each (KDV Hariç)
86.092,80 TL
86,093 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
71,744 TL Each (KDV Hariç)
86,093 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim Fiyat
1000 - 150071,744 TL71.744,00 TL
2500+64,064 TL64.064,00 TL
Özellikler
Direnç
4.7Ω
Ürün Tipi
Kablo Sarılı Direnç
Güç Değeri
10W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
0.05%
Ambalaj
Çanta ve Kutu
Eksenel/Radyal
Eksenel
Gerilim
500 V
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
NO
Paket/Kılıf
1000
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
39.5mm
Çap
8.5 mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Kablo Çapı
0.75mm