TE Connectivity 330Ω Wire Wound Resistor 3W ±5% EP3W330RJ
RS Stok Numarası: 762-9153Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP3W330RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
330Ω
Güç Değeri
3W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
EP Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
416,00 TL
16,64 TL Each (In a Pack of 25) (KDV Hariç)
499,20 TL
19,968 TL Each (In a Pack of 25) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
25 - 7516,64 TL416,00 TL
100 - 2259,984 TL249,60 TL
Özellikler
Direnç
330Ω
Güç Değeri
3W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları