TE Connectivity 47 Ω Wirewound Resistor 3 W 5 % EP3W47RJ
RS Stok Numarası: 762-9134Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP3W47RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
47Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
3W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Ammo Paket
Gerilim
500 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
NO
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
17.5mm
Çap
6.5 mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
6.5 mm
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Kablo Çapı
0.75mm
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
EP Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
524,80 TL
20,992 TL Each (In a Pack of 25) (KDV Hariç)
629,76 TL
25,19 TL Each (In a Pack of 25) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
25 - 7520,992 TL524,80 TL
100 - 22512,608 TL315,20 TL
Özellikler
Direnç
47Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
3W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Ammo Paket
Gerilim
500 V
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP
Otomotiv Standardı
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
17.5mm
Çap
6.5 mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
6.5 mm
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Kablo Çapı
0.75mm
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları