TE Connectivity 100Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% EP7WS100RJ
RS Stok Numarası: 762-9513PMarka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP7WS100RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
100Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
90,24 TL
18,048 TL Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
108,29 TL
21,658 TL Each (Supplied on a Reel) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Direnç
100Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları