TE Connectivity 10Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% EP7WS10RJ
RS Stok Numarası: 762-9490Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP7WS10RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
10Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±400ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
263,36 TL
52,672 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
316,03 TL
63,206 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 4552,672 TL263,36 TL
50 - 9548,96 TL244,80 TL
Özellikler
Direnç
10Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±400ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları