TE Connectivity 4.7kΩ Wire Wound Resistor 9W ±5% EP9WS4K7J
RS Stok Numarası: 762-9608Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: EP9WS4K7J
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
4.7kΩ
Güç Değeri
9W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
549,44 TL
109,888 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
659,33 TL
131,866 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
sticker-359
Özellikler
Direnç
4.7kΩ
Güç Değeri
9W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
EP(Small)
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+155°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları