TE Connectivity HCF216J47RJ, 47 Ω 200 W Wirewound Wirewound Fixed Resistor
RS Stok Numarası: 205-9548Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: HCF216J47RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
47Ω
Ürün Tipi
Wirewound Fixed Resistor
Güç Değeri
200W
Seri
HCF
Ambalaj
Kutu
Paket/Kılıf
Alüminyum
Sıcaklık Katsayısı
±200 ppm/°C
Otomotiv Standardı
NO
Teknoloji
Tel Sargı
Sonlandırma Şekli
Aluminium
Toplam Uzunluk
216mm
Toplam Yükseklik
15mm
Toplam Genişlik
60mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Menşe
India
3.922,82 TL
3.922,82 TL Each (KDV Hariç)
4.707,38 TL
4.707,38 TL Each KDV Dahil
3.922,82 TL Each (KDV Hariç)
4.707,38 TL Each KDV Dahil
Özellikler
Direnç
47Ω
Ürün Tipi
Wirewound Fixed Resistor
Güç Değeri
200W
Seri
HCF
Ambalaj
Kutu
Paket/Kılıf
Alüminyum
Sıcaklık Katsayısı
±200 ppm/°C
Otomotiv Standardı
NO
Teknoloji
Tel Sargı
Sonlandırma Şekli
Aluminium
Toplam Uzunluk
216mm
Toplam Yükseklik
15mm
Toplam Genişlik
60mm