TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
RS Stok Numarası: 214-2134Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: ROX2SJ27K
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Direnç
27kΩ
Güç Değeri
2W
Teknoloji
Metal Oksit
Seri
ROX2S
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
235°C
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 3 W 5 % ROX3SJ27K
10,522 TLEach (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Direnç
27kΩ
Güç Değeri
2W
Teknoloji
Metal Oksit
Seri
ROX2S
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
235°C
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları