TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
RS Stok Numarası: 214-2134PMarka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: ROX2SJ27K
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Direnç
27kΩ
Güç Değeri
2W
Teknoloji
Metal Oksit
Seri
ROX2S
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
235°C
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Direnç
27kΩ
Güç Değeri
2W
Teknoloji
Metal Oksit
Seri
ROX2S
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
235°C
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları