TE Connectivity Holsworthy RT73 130 kΩ, 0603 Thick Film Surface Mount Resistor 0.1 % Surface 0.2 W - RT73F1J130KBTD
RS Stok Numarası: 619-383Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: RT73F1J130KBTD
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
130kΩ
Ürün Tipi
Yüzey Montajlı Direnç
Direnç tipi
Kalın Film Direnci
Teknoloji
Kalın Film
Paket/Kılıf
0603
Ambalaj
Kağıt Bant
Tolerans
0.1 %
Güç Değeri
0.2W
Gerilim
100V
Sıcaklık Katsayısı
±25 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Seri
Holsworthy RT73
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
1.6mm
Yükseklik
0.45mm
Standartlar/Onaylar
AEC-Q200
Genişlik
0.8 mm
Menşe
Japan
18.560,00 TL
3,712 TL Each (On a Reel of 5000) (KDV Hariç)
22.272,00 TL
4,454 TL Each (On a Reel of 5000) KDV Dahil
Özellikler
Direnç
130kΩ
Ürün Tipi
Yüzey Montajlı Direnç
Direnç tipi
Kalın Film Direnci
Teknoloji
Kalın Film
Paket/Kılıf
0603
Ambalaj
Kağıt Bant
Tolerans
0.1 %
Güç Değeri
0.2W
Gerilim
100V
Sıcaklık Katsayısı
±25 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Otomotiv Standardı
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Seri
Holsworthy RT73
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
155°C
Uzunluk
1.6mm
Yükseklik
0.45mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
0.8 mm