TE Connectivity 15 Ω Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE615RJ
RS Stok Numarası: 206-0824PMarka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: SBCHE615RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
15Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Güç Direnci
Ambalaj
Kutu
Tolerans (±)
5%
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SBC
Otomotiv Standardı
NO
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
350°C
Yükseklik
8mm
Uzunluk
38mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
7 mm
Sıcaklık Katsayısı
±400 ppm/°C
Kablo Çapı
0.8mm
Ürün Ayrıntıları
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
13.216,00 TL
52,864 TL Each (Supplied in a Box) (KDV Hariç)
15.859,20 TL
63,437 TL Each (Supplied in a Box) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Kutu
250 - 49552,864 TL264,32 TL
500 - 124542,24 TL211,20 TL
Özellikler
Direnç
15Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Güç Direnci
Ambalaj
Kutu
Tolerans (±)
5%
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SBC
Otomotiv Standardı
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
350°C
Yükseklik
8mm
Uzunluk
38mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
7 mm
Sıcaklık Katsayısı
±400 ppm/°C
Kablo Çapı
0.8mm
Ürün Ayrıntıları
SBC Series 7W, Axial