TE Connectivity 3.9 kΩ Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE63K9J
RS Stok Numarası: 206-1158Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: SBCHE63K9J
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
3.9kΩ
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Tolerans (±)
5%
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SBC
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
350°C
Uzunluk
38mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Sıcaklık Katsayısı
±200 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
RES W/W 7W 3.9K
Teklif İsteyinizEach (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
245,12 TL
49,024 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
294,14 TL
58,829 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 9549,024 TL245,12 TL
100 - 24529,44 TL147,20 TL
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
RES W/W 7W 3.9K
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
3.9kΩ
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Tolerans (±)
5%
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SBC
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
350°C
Uzunluk
38mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Sıcaklık Katsayısı
±200 ppm/°C
Ürün Ayrıntıları
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 3.9K