TE Connectivity 15Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% SQMW715RJ
RS Stok Numarası: 199-8065PMarka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: SQMW715RJ
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
15Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SQM7
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+250°C
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Kablo Hatvesi
5mm
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
7W SQM7 Series
10.592,00 TL
21,184 TL Each (Supplied in a Box) (KDV Hariç)
12.710,40 TL
25,421 TL Each (Supplied in a Box) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Kutu
500 - 100021,184 TL5.296,00 TL
1250+19,008 TL4.752,00 TL
Özellikler
Direnç
15Ω
Güç Değeri
7W
Tolerans
±5%
Teknoloji
Tel Sargı
Seri
SQM7
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+250°C
Sıcaklık Katsayısı
±300ppm/°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Kablo Hatvesi
5mm
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
7W SQM7 Series