TE Connectivity 4.7 Ω Wirewound, Wirewound Resistor 7 W 5 % SQMW74R7J
RS Stok Numarası: 753-6717Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: SQMW74R7J
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
4.7Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Kutu
Eksenel/Radyal
Radyal
Teknoloji
Tel Sargı, Tel Sargı
Seri
SQM7
Otomotiv Standardı
NO
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Kurşun Aralığı (Radyal)
5mm
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
250°C
Yükseklik
9mm
Uzunluk
39mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
13 mm
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
7W SQM7 Series
203,20 TL
40,64 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
243,84 TL
48,768 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 9540,64 TL203,20 TL
100 - 24526,816 TL134,08 TL
Özellikler
Direnç
4.7Ω
Ürün Tipi
Direnç Elemanı
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Güç Direnci
Tolerans (±)
5%
Ambalaj
Kutu
Eksenel/Radyal
Radyal
Teknoloji
Tel Sargı, Tel Sargı
Seri
SQM7
Otomotiv Standardı
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Kurşun Aralığı (Radyal)
5mm
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
250°C
Yükseklik
9mm
Uzunluk
39mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
13 mm
Sıcaklık Katsayısı
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
7W SQM7 Series