TE Connectivity THS106R8J, 6.8 Ω 10 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
RS Stok Numarası: 754-7613Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: THS106R8J
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
6.8Ω
Ürün Tipi
Şasiye Monte Direnç
Güç Değeri
10W
Seri
THS10
Ambalaj
Gevşek Parça Tepsisi
Paket/Kılıf
Alüminyum
Tolerans
±5 %
Sıcaklık Katsayısı
±50 ppm/°C
Teknoloji
Tel Sargı
Otomotiv Standardı
NO
Sonlandırma Şekli
Lehim Pabucu
Toplam Uzunluk
30mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
250°C
Standartlar/Onaylar
EU RoHS, EU REACH, EU ELV, China RoHS 2
Toplam Yükseklik
9mm
Toplam Genişlik
17mm
Menşe
India
Ürün Ayrıntıları
10W Aluminium housed wirewound power resistors - THS10 Series
113,28 TL
113,28 TL Each (KDV Hariç)
135,94 TL
135,94 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
113,28 TL Each (KDV Hariç)
135,94 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Direnç
6.8Ω
Ürün Tipi
Şasiye Monte Direnç
Güç Değeri
10W
Seri
THS10
Ambalaj
Gevşek Parça Tepsisi
Paket/Kılıf
Alüminyum
Tolerans
±5 %
Sıcaklık Katsayısı
±50 ppm/°C
Teknoloji
Tel Sargı
Otomotiv Standardı
NO
Sonlandırma Şekli
Lehim Pabucu
Toplam Uzunluk
30mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
250°C
Standartlar/Onaylar
Toplam Yükseklik
9mm
Toplam Genişlik
17mm
Menşe
India
Ürün Ayrıntıları