TE Connectivity TLRP 30 mΩ, 2512 Current Sensing Surface Mount Resistor ±1 % Surface 3 W - TLRP3A30DR030FTE
RS Stok Numarası: 231-3958Marka: TE ConnectivityÜretici Parça Numarası: TLRP3A30DR030FTE
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Direnç
30mΩ
Ürün Tipi
Yüzey Montajlı Direnç
Direnç tipi
Akım Algılama
Teknoloji
Akım Algılama
Paket/Kılıf
2512
Ambalaj
Bant ve makara
Tolerans
±1 %
Güç Değeri
3W
Gerilim
0.3 V
Sıcaklık Katsayısı
±50 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Seri
TLRP
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
170°C
Yükseklik
0.7mm
Sonlandırma Şekli
Lehim
Uzunluk
6.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
3.2 mm
Menşe
Taiwan, Province Of China
26.880,00 TL
6,72 TL Each (On a Reel of 4000) (KDV Hariç)
32.256,00 TL
8,064 TL Each (On a Reel of 4000) KDV Dahil
Özellikler
Direnç
30mΩ
Ürün Tipi
Yüzey Montajlı Direnç
Direnç tipi
Teknoloji
Paket/Kılıf
2512
Ambalaj
Bant ve makara
Tolerans
±1 %
Güç Değeri
3W
Gerilim
0.3 V
Sıcaklık Katsayısı
±50 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Seri
TLRP
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
170°C
Yükseklik
0.7mm
Sonlandırma Şekli
Lehim
Uzunluk
6.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
3.2 mm