Tectonic TEBM35C10-4 Hoparlör Driver Ünitesi, Yuvarlak, 4Ω, 10W
RS Stok Numarası: 134-5563Marka: TectonicÜretici Parça Numarası: TEBM35C10-4
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Hoparlör Parçası
Hoparlör Driver Ünitesi
Empedans
Nominal Anma Gücü
10W
Frekans Tipi
Tam Aralık
Çap
54mm
Sürücü Şekli
Yuvarlak
Frekans Yanıtı
20 kHz, 100 Hz
Derinlik
25.1mm
Maksimum Frekans Yanıtı
20 kHz
Ağırlık
51.3g
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Tectonic Elements TEBM35C10-4 Miniature BMR Driver
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Hoparlör Parçası
Hoparlör Driver Ünitesi
Empedans
Nominal Anma Gücü
10W
Frekans Tipi
Tam Aralık
Çap
54mm
Sürücü Şekli
Yuvarlak
Frekans Yanıtı
20 kHz, 100 Hz
Derinlik
25.1mm
Maksimum Frekans Yanıtı
20 kHz