Texas Instruments CD74ACT240E, Sekizli Tampon (Buffer) ve Hat Sürücüsü, 3-Durumlu, Inv, 5V, 20-Pinli PDIP
RS Stok Numarası: 662-9916PMarka: Texas InstrumentsÜretici Parça Numarası: CD74ACT240E
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Lojik Ailesi
ACT
Mantık İşlevi
Buffer, Hat Sürücüsü
Entegre Tipi
Buffer & Line Driver
Yonga Başına Kanal Sayısı
8
Giriş Tipi
Tek Uçlu
Çıkış Tipi
3 Durumlu
Polarite
Eviren
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
PDIP
Pim Sayısı
20
Maksimum Yüksek Seviye Çıkış Akımı
-24mA
Maksimum Düşük Seviye Çıkış Akımı
24mA
Maksimum CL'de Maksimum Yayılım Gecikme Süresi
7.8 ns @ 5 V
Boyutlar
24.33 x 6.35 x 4.57mm
Maksimum Çalışma Besleme Gerilimi
5,5 V
Minimum Çalışma Besleme Gerilimi
4,5 V
Yayılım Gecikmesi Test Koşulu
50pF
Ürün Ayrıntıları
74ACT Family, Buffer/Driver, Texas Instruments
74ACT Family
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
1.968,00 TL
78,72 TL Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
2.361,60 TL
94,464 TL Each (Supplied in a Tube) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Tüp
25 - 4578,72 TL393,60 TL
50 - 12070,784 TL353,92 TL
Teknik Belgeler
Özellikler
Lojik Ailesi
ACT
Mantık İşlevi
Buffer, Hat Sürücüsü
Entegre Tipi
Buffer & Line Driver
Yonga Başına Kanal Sayısı
8
Giriş Tipi
Tek Uçlu
Çıkış Tipi
3 Durumlu
Polarite
Eviren
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
PDIP
Pim Sayısı
20
24mA
7.8 ns @ 5 V
Boyutlar
24.33 x 6.35 x 4.57mm
5,5 V
4,5 V
Yayılım Gecikmesi Test Koşulu
50pF