SN74LVC1G17
Yükseklik
0.55mm
Uzunluk
1.7mm
Otomotiv Standardı
NO
Besleme Akımı
-50mA
Ürün Ayrıntıları
74LVC1G Family, Texas Instruments
74LVC Family
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
174,08 TL
8,704 TL Each (In a Pack of 20) (KDV Hariç)
208,90 TL
10,445 TL Each (In a Pack of 20) KDV Dahil
Standart
20
Standart
20
| Miktar | Birim Fiyat | Per Paket |
|---|---|---|
| 20 - 80 | 8,704 TL | 174,08 TL |
| 100 - 180 | 8,256 TL | 165,12 TL |
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Texas InstrumentsLojik Ailesi
LVC
Ürün Tipi
Tampon
Mantık İşlevi
Tampon
Kanalların Sayısı
1
Schmitt Tetikleyici Girişi
Evet
Giriş Tipi
Tek Uçlu
Montaj Tipi
Yüzey
Çıkış Tipi
Tek Uçlu
Polarite
Evirmeyen
Minimum Besleme Gerilimi
1.65V
Paket Tipi
SOT-553
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Pim Sayısı
5
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Yüksek Seviye Çıkış Akımı
-32mA
Maksimum Düşük Seviye Çıkış Akımı
32mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SN74LVC1G17
Yükseklik
0.55mm
Uzunluk
1.7mm