Texas Instruments SN74LVC1G17DRLR Tek Uçlu Buffer (Tampon) Entegresi, (Schmitt Triggerlı), 1,65 → 5,5 V
RS Stok Numarası: 809-5980Marka: Texas InstrumentsÜretici Parça Numarası: SN74LVC1G17DRLR
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Lojik Ailesi
LVC
Ürün Tipi
Tampon
Mantık İşlevi
Tampon
Kanalların Sayısı
1
Schmitt Tetikleyici Girişi
Evet
Giriş Tipi
Tek Uçlu
Montaj Tipi
Yüzey
Çıkış Tipi
Tek Uçlu
Polarite
Evirmeyen
Minimum Besleme Gerilimi
1.65V
Paket Tipi
SOT-553
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Pim Sayısı
5
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Yüksek Seviye Çıkış Akımı
-32mA
Maksimum Düşük Seviye Çıkış Akımı
32mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SN74LVC1G17
Yükseklik
0.55mm
Uzunluk
1.7mm
Otomotiv Standardı
NO
Besleme Akımı
-50mA
Ürün Ayrıntıları
74LVC1G Family, Texas Instruments
74LVC Family
174,08 TL
8,704 TL Each (In a Pack of 20) (KDV Hariç)
208,90 TL
10,445 TL Each (In a Pack of 20) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Paket
20 - 808,704 TL174,08 TL
100 - 1808,256 TL165,12 TL
Özellikler
Lojik Ailesi
LVC
Ürün Tipi
Mantık İşlevi
Kanalların Sayısı
1
Schmitt Tetikleyici Girişi
Evet
Giriş Tipi
Montaj Tipi
Yüzey
Çıkış Tipi
Polarite
Evirmeyen
Minimum Besleme Gerilimi
1.65V
Paket Tipi
SOT-553
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Pim Sayısı
5
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
32mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Standartlar/Onaylar
Seri
SN74LVC1G17
Yükseklik
0.55mm
Uzunluk
1.7mm