Texas Instruments TL5001CP PWM Kontrolcü Entegresi, 500 kHz, 8-Pinli PDIP
RS Stok Numarası: 200-6779Marka: Texas InstrumentsÜretici Parça Numarası: TL5001CP
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Maksimum Anahtarlama Frekansı
500 kHz
Maksimum Besleme Akımı
2,1 mA
Çıkış Gerilimi
1 → 50 V
Çıkış Akımı
3 A
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
PDIP
Pim Sayısı
8
Boyutlar
9.81 x 6.35 x 4.57mm
Uzunluk
9.81mm
Genişlik
6.35mm
Yükseklik
4.57mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
Maksimum Çalışma Besleme Gerilimi
40 V
Ürün Ayrıntıları
DC/DC Buck/Boost, Inverting Controllers (External Switch), Texas Instruments
DC/DC Controllers (External Switch), Texas Instruments
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
125,44 TL
125,44 TL Each (KDV Hariç)
150,53 TL
150,53 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
125,44 TL Each (KDV Hariç)
150,53 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim Fiyat
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Maksimum Anahtarlama Frekansı
500 kHz
Maksimum Besleme Akımı
2,1 mA
Çıkış Gerilimi
1 → 50 V
Çıkış Akımı
3 A
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
PDIP
Pim Sayısı
8
Boyutlar
9.81 x 6.35 x 4.57mm
Uzunluk
9.81mm
Genişlik
6.35mm
Yükseklik
4.57mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
40 V