Texas Instruments TPS40055PWP DC-DC Buck Kontrolcü Entegresi, 40 V, Step-Down, 16-Pinli HTSSOP
RS Stok Numarası: 661-8486Marka: Texas InstrumentsÜretici Parça Numarası: TPS40055PWP
Ürün Tipi
Buck Kontrolör
Alt Tip
Buck Kontrolör
Akım Dönüştürme Tipi
DC-DC
Anahtarlama Sıklığı
1MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
HTSSOP
Pim Sayısı
16
Çıkış Akımı
200μA
Maksimum Görev Döngüsü
94%
Uzunluk
6.6mm
Yükseklik
1.2mm
Standartlar/Onaylar
RoHS, REACH
Seri
TPS4005
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Giriş Gerilimi
40V
Otomotiv Standardı
NO
Minimum Giriş Gerilimi
8V
Ürün Ayrıntıları
DC/DC Step-Down (Buck) Controllers (External Switch), Texas Instruments
DC/DC Controllers (External Switch), Texas Instruments
316,16 TL
316,16 TL Each (KDV Hariç)
379,39 TL
379,39 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
316,16 TL Each (KDV Hariç)
379,39 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim Fiyat
Ürün Tipi
Alt Tip
Akım Dönüştürme Tipi
DC-DC
Anahtarlama Sıklığı
1MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
HTSSOP
Pim Sayısı
16
Çıkış Akımı
200μA
Maksimum Görev Döngüsü
94%
Uzunluk
6.6mm
Yükseklik
1.2mm
Standartlar/Onaylar
RoHS, REACH
Seri
TPS4005
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Giriş Gerilimi
40V
Otomotiv Standardı
NO
Minimum Giriş Gerilimi
8V