Vishay 357 5 kΩ Rotary Potentiometer 1-Gang Panel Mount, 357B0502MAB251S22
RS Stok Numarası: 460-2076Marka: VishayÜretici Parça Numarası: 357B0502MAB251S22
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Potansiyometre
Potansiyometre Tipi
Döner
Maksimum Direnç
5kΩ
Mil Çapı
6.35mm
Takımların Sayısı
1
Ambalaj
Kutu
Güç Değeri
1W
Elektrik Bandı
Doğrusal
Eleman Malzemesi
İletken Plastik
Montaj Tipi
Panel Montajı
Sonlandırma Şekli
Taret
Mil Uzunluğu
22.2mm
Ayar Tipi
Üst
Pim Sayısı
3
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
22.22mm
Derinlik
22.22mm
Uzunluk
34.6mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Seri
357
Montaj Deliği Çapı
9.525 mm
Aktüatör Tipi
Oluklu Mil
Menşe
Czech Republic
Ürün Ayrıntıları
Vishay Model 357 Potentiometers
1.576,19 TL
1.576,19 TL Each (KDV Hariç)
1.891,43 TL
1.891,43 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
1.576,19 TL Each (KDV Hariç)
1.891,43 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Potansiyometre
Potansiyometre Tipi
Döner
Maksimum Direnç
5kΩ
Mil Çapı
6.35mm
Takımların Sayısı
1
Ambalaj
Kutu
Güç Değeri
1W
Elektrik Bandı
Doğrusal
Eleman Malzemesi
İletken Plastik
Montaj Tipi
Panel Montajı
Sonlandırma Şekli
Taret
Mil Uzunluğu
22.2mm
Ayar Tipi
Üst
Pim Sayısı
3
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
22.22mm
Derinlik
22.22mm
Uzunluk
34.6mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Seri
357
Montaj Deliği Çapı
9.525 mm