Vishay Single Layer Ceramic Capacitor 560 pF 34 kVrms, 50kV dc ±20 % N4700 Dielectric, 715C50KT, Screw 85 °C Max Op.
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Vishay
Kapasitans
560pF
Ürün Tipi
Tek Katmanlı Seramik Kapasitörü (SLCC)
Gerilim
34, 50kVrms
Montaj Tipi
Vida Terminali
Ambalaj
Toplu
Seri
715C50KT
Tolerans
±20 %
Otomotiv Standardı
NO
Dielektrik
N4700
Paket/Kılıf
Moulded Epoxy
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-30°C
Yükseklik
35mm
Çap
37mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Bastırma Sınıfı
Sınıf I
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Dağılım Faktörü
0.2%
Terminal Tipi
Vida
Menşe
Germany
4.116,93 TL
4.116,93 TL Each (KDV Hariç)
4.940,32 TL
4.940,32 TL Each KDV Dahil
4.116,93 TL Each (KDV Hariç)
4.940,32 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
MiktarBirim Fiyat
Özellikler
Marka
Vishay
Kapasitans
560pF
Ürün Tipi
Gerilim
34, 50kVrms
Montaj Tipi
Vida Terminali
Ambalaj
Toplu
Seri
715C50KT
Tolerans
±20 %
Otomotiv Standardı
NO
Dielektrik
N4700
Paket/Kılıf
Moulded Epoxy
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-30°C
Yükseklik
35mm
Çap
37mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Bastırma Sınıfı
Sınıf I
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Dağılım Faktörü
0.2%