Vishay FESB16DT-E3/81 Diyot, Anahtarlama, 200V, 16A, 35ns, 3-Pinli D2PAK (TO-263)
RS Stok Numarası: 700-1160PMarka: VishayÜretici Parça Numarası: FESB16DT-E3/81
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Ultra Hızlı Plastik Doğrultucu
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
16A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
200V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Seri
FESB16xT
Redresör Tipi
Genel Amaçlı
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
500μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
975mV
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
250A
Tepe Tersine Kurtarma Süresi (trr)
35ns
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
10.45mm
Yükseklik
4.83mm
Standartlar/Onaylar
WEEE 2002/96/EC, UL 94V-0, RoHS 2002/95/EC
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Ürün Ayrıntıları
Ultrafast Recovery Rectifiers 16A to 330A, Vishay Semiconductor
Diodes and Rectifiers, Vishay Semiconductor
193,41 TL
96,704 TL Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
232,09 TL
116,045 TL Each (Supplied on a Reel) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Ultra Hızlı Plastik Doğrultucu
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263
16A
200V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Seri
FESB16xT
Redresör Tipi
Genel Amaçlı
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
500μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
975mV
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
250A
35ns
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
10.45mm
Yükseklik
4.83mm
Standartlar/Onaylar
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Ürün Ayrıntıları