Vishay GBPC12005-E4/51, Köprü Doğrultucu, 12A, 50V, 4-Pinli GBPC
RS Stok Numarası: 165-7014Marka: VishayÜretici Parça Numarası: GBPC12005-E4/51
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Köprü Düzeltici
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
50V
Montaj Tipi
Vida Terminali
Paket Tipi
GBPC
Fazların Sayısı
1
Pim Sayısı
4
Yapılandırma
Tek
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İleri Akım (If)
12A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
200A
Tepe İleri Gerilim (Vf)
1.1V
Tepe Ters Akım (Ir)
500μA
Yükseklik
7.87mm
Uzunluk
28.8mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
GBPC12
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Bridge Rectifiers with Push-on Terminals, GBPC Series, Vishay Semiconductor
Approvals
UL, E54214
Bridge Rectifiers - Vishay Semiconductor
16.614,40 TL
166,144 TL Each (In a Box of 100) (KDV Hariç)
19.937,28 TL
199,373 TL Each (In a Box of 100) KDV Dahil
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Köprü Düzeltici
50V
Montaj Tipi
Vida Terminali
Paket Tipi
GBPC
Fazların Sayısı
1
Pim Sayısı
4
Yapılandırma
Tek
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İleri Akım (If)
12A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
200A
Tepe İleri Gerilim (Vf)
1.1V
Tepe Ters Akım (Ir)
500μA
Yükseklik
7.87mm
Uzunluk
28.8mm