Bridge rectifier,60MT120KB 60A 1200V
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Köprü Doğrultucu Modülü
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
1200V
Montaj Tipi
Panel Kutusu
Paket Tipi
INT-A-PAK
Fazların Sayısı
3
Pim Sayısı
6
Yapılandırma
Tek
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İleri Akım (If)
60A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
440A
Tepe İleri Gerilim (Vf)
1.75V
Tepe Ters Akım (Ir)
100μA
Yükseklik
25.5mm
Uzunluk
94mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
VS-60MT
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
Three Phase Bridge Rectifiers with Screw Terminals, VS-60MT/70MT..KPbF Series, Vishay Semiconductor
Approvals
UL E78996
Bridge Rectifiers - Vishay Semiconductor
5.171,71 TL
5.171,71 TL Each (KDV Hariç)
6.206,05 TL
6.206,05 TL Each KDV Dahil
sticker-359
5.171,71 TL Each (KDV Hariç)
6.206,05 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
sticker-359
MiktarBirim Fiyat
Özellikler
Marka
Vishay
Ürün Tipi
Köprü Doğrultucu Modülü
1200V
Montaj Tipi
Panel Kutusu
Paket Tipi
INT-A-PAK
Fazların Sayısı
3
Pim Sayısı
6
Yapılandırma
Tek
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
İleri Akım (If)
60A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
440A
Tepe İleri Gerilim (Vf)
1.75V
Tepe Ters Akım (Ir)
100μA
Yükseklik
25.5mm
Uzunluk
94mm