XP Power Switching Power Supply, ECH450PS54-EF 54V dc, 8.33A, 450 W, Input 264V ac to 264V ac
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
54V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Vida Terminali
Güç
450W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
8.33A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Ağırlık
1.46lb
Standartlar/Onaylar
RoHS
Verimlilik
94%
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Seri
ECH450
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
264V ac
Menşe
China
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
54V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Vida Terminali
Güç
450W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
8.33A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Ağırlık
1.46lb
Standartlar/Onaylar
RoHS
Verimlilik
94%
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Seri
ECH450
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
264V ac