XP Power Switching Power Supply, EPL225PS12 12V dc, 18.75A, 225 W, Input 85V ac to 264V ac
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
12V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Şasi
Güç
225W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
18.75A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
29.6mm
Uzunluk
101.6mm
Ağırlık
195g
Standartlar/Onaylar
EN 60950-1, IEC 60950-1, UL 60950-1, CSA22.2 No. 234 per cUL
Genişlik
50.8 mm
Verimlilik
93%
Seri
EML
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Çıkış Akımı
18.75A
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac
Menşe
Taiwan, Province Of China
Ürün Ayrıntıları
XP Power - EPL225 Series Switch Mode Power Supply
Switch Mode - XP Power
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
12V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
Şasi
Güç
225W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
18.75A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
29.6mm
Uzunluk
101.6mm
Ağırlık
195g
Standartlar/Onaylar
Genişlik
50.8 mm
Verimlilik
93%
Seri
EML
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Çıkış Akımı
18.75A
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac