Littelfuse SMCJ30CA, İki Yönlü TVS Diyotu, 1500W, 2-Pinli DO-214AB (SMC)
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
48.4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
31A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.417mm
Uzunluk
7.11mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SMCJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
TVS Diodes SMT Bidirectional 1500W, SMCJ Series, Littelfuse
Transient Voltage Suppressors, Littelfuse
244,48 TL
24,448 TL Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
293,38 TL
29,338 TL Each (In a Pack of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
48.4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Test Akımı (It)
1mA
31A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.417mm
Uzunluk
7.11mm
Standartlar/Onaylar
Seri
SMCJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
Ürün Ayrıntıları