MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF20-24
Ürün Tipi
Buffer Module
Akım
2A
Çıkış Gerilimi
22V dc
Giriş Gerilimi
24V dc
Montaj Tipi
DIN Rayı
Uzunluk
125.2mm
Derinlik
114.9mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
63 mm
Seri
DBUF20-24
Menşe
China
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Buffer Module
Akım
2A
Çıkış Gerilimi
22V dc
Giriş Gerilimi
24V dc
Montaj Tipi
DIN Rayı
Uzunluk
125.2mm
Derinlik
114.9mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
63 mm