Microchip Mikrodenetleyici, 8Bit 8051, 24MHz, 20 kB Flash PLCC, 44-Pinli AT89C55WD-24JU
RS Stok Numarası: 127-6627PMarka: MicrochipÜretici Parça Numarası: AT89C55WD-24JU
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
AT89C55WD
Paket Tipi
PLCC
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
44
Cihaz Çekirdeği
8051
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI
Program Bellek Boyutu
20kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
256bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
1W
Programlanabilir I/O Sayısı
24
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
16.66mm
Standartlar/Onaylar
No
Yükseklik
4.06mm
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Komut Kümesi Mimarisi
CISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
0 bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Ürün Ayrıntıları
8051 Architecture Flash (Reprogrammable) Microcontrollers
8051 Architecture Microcontrollers
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
AT89C55WD
Paket Tipi
PLCC
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
44
Cihaz Çekirdeği
8051
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI
Program Bellek Boyutu
20kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
256bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
1W
Programlanabilir I/O Sayısı
24
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
16.66mm
Standartlar/Onaylar
Yükseklik
4.06mm
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V