MCP4551-503E/MS Dijital Potansiyometre 50kΩ, 257-Konumlu, Doğrusal, Seri I2C, 8-Pinli MSOP
RS Stok Numarası: 724-0268PMarka: MicrochipÜretici Parça Numarası: MCP4551-503E/MS
Ürün Tipi
Dijital Potansiyometre
Direnç
50kΩ
Konik Uç Tipi
Doğrusal
Sıcaklık Katsayısı
150 ppm/°C
Bellek Tipi
Kalıcı
Paket Başına Pot Sayısı
1
Montaj Tipi
Yüzey
Arabirim Tipi
Seri I2C
Paket Tipi
MSOP
Pim Sayısı
8
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Uzunluk
3mm
Yükseklik
0.95mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
MCP4451
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
MCP453x/455x/463x/465x Digital Potentiometers
Digital Potentiometer - Microchip
115,20 TL
57,60 TL Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
138,24 TL
69,12 TL Each (Supplied in a Tube) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Ürün Tipi
Dijital Potansiyometre
Direnç
50kΩ
Konik Uç Tipi
Doğrusal
Sıcaklık Katsayısı
150 ppm/°C
Bellek Tipi
Kalıcı
Paket Başına Pot Sayısı
1
Montaj Tipi
Yüzey
Arabirim Tipi
Seri I2C
Paket Tipi
MSOP
Pim Sayısı
8
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Uzunluk
3mm
Yükseklik
0.95mm