Microchip PIC18F43K22-I/PT, 8Bit PIC Mikrodenetleyici, 16MHz, 8 kB Flash, 44-Pinli TQFP
RS Stok Numarası: 177-3560Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: PIC18F43K22-I/PT
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
PIC18F
Paket Tipi
QFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
44
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
EUSART, I2C, LIN, RS232, SPI
Program Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
512bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
1W
Programlanabilir I/O Sayısı
36
DAC'ler
5 bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Genişletilmiş Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
10mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
28 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Menşe
Thailand
23.644,16 TL
147,776 TL Each (In a Tray of 160) (KDV Hariç)
28.372,99 TL
177,331 TL Each (In a Tray of 160) KDV Dahil
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
PIC18F
Paket Tipi
QFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
44
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
EUSART, I2C, LIN, RS232, SPI
Program Bellek Boyutu
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
512bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
1W
Programlanabilir I/O Sayısı
36
DAC'ler
5 bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
10mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V