PIC18LF13K22
Paket Tipi
SSOP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
20
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
8bit
Program Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
256bit
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
800mW
Programlanabilir I/O Sayısı
18
DAC'ler
1 x 5 Bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.85mm
Uzunluk
7.5mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
12 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Ürün Ayrıntıları
PIC18F1xK22 8-Bit Flash Microcontrollers
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
204,80 TL
102,40 TL Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
245,76 TL
122,88 TL Each (Supplied in a Tube) KDV Dahil
Üretime Uygun Paketleme (Tüp)
2
Üretime Uygun Paketleme (Tüp)
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
MicrochipÜrün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
PIC18LF13K22
Paket Tipi
SSOP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
20
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
8bit
Program Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
256bit
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
800mW
Programlanabilir I/O Sayısı
18
DAC'ler
1 x 5 Bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.85mm
Uzunluk
7.5mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V