RF Solutions RFM95W-868S2 RF Modülü, 868 MHz, FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
RS Stok Numarası: 125-1259Marka: RF SolutionsÜretici Parça Numarası: RFM95W-868S2
brand-logo
Tümünü LPWAN içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
LoRa Modülü
Maksimum Çıkış Gücü
13dBm
Alıcı Hassasiyeti
-148dBm
Protokol Tipi
LoRa
Desteklenen Veriyolu Arabirimleri
SPI
Minimum Besleme Gerilimi
3.3V
Maksimum Besleme Gerilimi
3.7V
Genişlik
16 mm
Yükseklik
1.8mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
RFM95W
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
RFM9xW 433/868/915MHz ISM LoRa Transceivers, HopeRF
Wireless Modules - HopeRF
Tümünü LPWAN içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
1.186,37 TL
1.186,37 TL Each (KDV Hariç)
1.423,64 TL
1.423,64 TL Each KDV Dahil
1.186,37 TL Each (KDV Hariç)
1.423,64 TL Each KDV Dahil
Ürün Tipi
LoRa Modülü
Maksimum Çıkış Gücü
13dBm
Alıcı Hassasiyeti
-148dBm
Protokol Tipi
LoRa
SPI
Minimum Besleme Gerilimi
3.3V
Maksimum Besleme Gerilimi
3.7V
Genişlik
16 mm
Yükseklik
1.8mm