STMicroelectronics STLQ015M30R, 1 Linear Voltage, Voltage Regulator 150mA, 3 V 5-Pin, SOT-23
RS Stok Numarası: 188-9308Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STLQ015M30R
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Regülatör Tipi
Doğrusal Gerilim
Maksimum Çıkış Akımı
150mA
Çıkışların Sayısı
1
Çıkış Gerilimi
3 V
Hat Düzenleme
%±0,01/V
Doğruluk
±3%
Yük Düzenleme
%±0,002/mA
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Çalışma Akımı
7µA
Paket Tipi
SOT-23
Pim Sayısı
5
Çıkış Tipi
Sabit
Boyutlar
2.95 x 1.6 x 1.3mm
Maksimum Giriş Gerilimi
5,5 V
Yükseklik
1.3mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Minimum Giriş Gerilimi
1,5 V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+125°C
Uzunluk
2.95mm
Genişlik
1.6mm
1.292,80 TL
12,928 TL Each (In a Pack of 25) (KDV Hariç)
1.551,36 TL
15,514 TL Each (In a Pack of 25) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Paket
100 - 90012,928 TL1.292,80 TL
1000 - 29009,60 TL960,00 TL
Özellikler
Regülatör Tipi
Doğrusal Gerilim
Maksimum Çıkış Akımı
150mA
Çıkışların Sayısı
1
Çıkış Gerilimi
3 V
Hat Düzenleme
%±0,01/V
Doğruluk
±3%
Yük Düzenleme
%±0,002/mA
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Çalışma Akımı
7µA
Paket Tipi
SOT-23
Pim Sayısı
5
Çıkış Tipi
Sabit
Boyutlar
2.95 x 1.6 x 1.3mm
Maksimum Giriş Gerilimi
5,5 V
Yükseklik
1.3mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Minimum Giriş Gerilimi
1,5 V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+125°C
Uzunluk
2.95mm
Genişlik
1.6mm