STMicroelectronics STP10NK60ZFP N-Kanallı Si MOSFET Transistör, 10 A, 600 V, 3-Pinli TO-220FP
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
Maksimum Sürekli Tahliye Akımı (Id)
10A
Maksimum Tahliye Kaynağı Gerilimi (Vds)
600V
Paket Tipi
TO-220
Seri
MDmesh, SuperMESH
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
3
Maksimum Tahliye Kaynak Direnci (Rds)
750mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
35W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
50nC
İleri Gerilim (Vf)
1.6V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
9.3mm
Uzunluk
10.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
N-Channel MDmesh™ SuperMESH™, 250V to 650V, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
966,40 TL
193,28 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
1.159,68 TL
231,936 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 5193,28 TL966,40 TL
10 - 95164,096 TL820,48 TL
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
10A
600V
Paket Tipi
TO-220
Seri
MDmesh, SuperMESH
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
3
750mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
35W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
50nC
İleri Gerilim (Vf)
1.6V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
9.3mm
Uzunluk
10.4mm
Standartlar/Onaylar
Otomotiv Standardı
Ürün Ayrıntıları