XP Power Switching Power Supply, ECL10US12-E 12V dc, 830mA, 10 W, Input 85V ac to 264V ac
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
12V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
PCB Montajı
Güç
10W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
830mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
23mm
Uzunluk
52.4mm
Ağırlık
60g
Standartlar/Onaylar
Genişlik
27.2 mm
Verimlilik
78%
Seri
ECL
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Çıkış Akımı
830mA
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
XP Power - ECL Series of 5-30 W AC-DC Power Supplies
The ECL series from XP Power offers an excellent range of single, dual and triple output, 5 W to 30 W, AC-DC power supplies. These ultra-compact power supplies are available in open-frame PCB, open-frame chassis mount, encapsulated PCB and encapsulated chassis mount versions. The range attributes less than 0.3 W no load input power, peak load capability and a high efficiency of up to 84%.
XP Power
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Anahtarlama Güç Kaynağı
Maksimum Çıkış Gerilimi
12V dc
Çıkışların Sayısı
1
Montaj Tipi
PCB Montajı
Güç
10W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
SMPS Çıkış Akımı
830mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
23mm
Uzunluk
52.4mm
Ağırlık
60g
Standartlar/Onaylar
Genişlik
27.2 mm
Verimlilik
78%
Seri
ECL
Maksimum Giriş Gerilimi
264V ac
Çıkış Akımı
830mA
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Minimum Giriş Gerilimi
85V ac
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları