STMicroelectronics SMCJ30CA-TR 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
RS Stok Numarası: 795-7225Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: SMCJ30CA-TR
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
156A
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
64.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SMCJxxCA
Yükseklik
2.45mm
Otomotiv Standardı
NO
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Ürün Ayrıntıları
Transil™ TVS SMT Bidirectional 1500W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
156A
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
64.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
Seri
SMCJxxCA
Yükseklik
2.45mm
Otomotiv Standardı
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Ürün Ayrıntıları