STMicroelectronics TVS Diyotu İki Yönlü, 1500W, 2-Pinli DO-214AB (SMC) SMCJ30CA-TR,
RS Stok Numarası: 165-6518Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: SMCJ30CA-TR
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
64.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
156A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.45mm
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SMCJxxCA
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Transil™ TVS SMT Bidirectional 1500W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
31.520,00 TL
12,608 TL Each (On a Reel of 2500) (KDV Hariç)
37.824,00 TL
15,13 TL Each (On a Reel of 2500) KDV Dahil
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
64.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
156A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.45mm
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
Seri
SMCJxxCA
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları