ON Semiconductor TVS Diyotu İki Yönlü, 1500W, 2-Pinli DO-214AB (SMC) SMCJ30CA,
RS Stok Numarası: 166-2279Marka: Taiwan SemiconductorÜretici Parça Numarası: SMCJ30CA
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
48.4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
31A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.75mm
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
FBI
Seri
SMCJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
5μA
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
Taiwan, Province Of China
Ürün Ayrıntıları
Transient Voltage Suppressors SMT Bidirectional 1500W, SMCJ Series, Fairchild Semiconductor
Single-digit 7-segment Blue LED Displays
Single-digit 7-segment Blue LED displays from Broadcom (Avago Technologies).
25.728,00 TL
8,576 TL Each (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
30.873,60 TL
10,291 TL Each (On a Reel of 3000) KDV Dahil
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
33.3V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
30V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
1.5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
48.4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
31A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.75mm
Uzunluk
7.15mm
Standartlar/Onaylar
FBI
Seri
SMCJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
5μA
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
Taiwan, Province Of China
Ürün Ayrıntıları